fbpx
PsikoRoof
Bizimle İletişime Geç!
Psikologlar Tek Bir Çatıda
Psikologlar Tek Bir Çatıda

Ofis Duyurusu

Değerli ve saygıdeğer uzmanlarımız:
Sizlerin de bildiği gibi, sistem üzerinde 50 dakika olarak görülen oda kullanım süresinin, şahsi ve kurumsal inisiyatif ile 60 dakikaya kadar uzamasına dair herhangi bir yaptırım uygulamamakta ve 60 dakikanın aşımında bile 75 lira gibi mevcut enflasyon ortamında bir anlam ifade etmeyen, tamamen sembolik bir yaptırım ile kurum içi oda kullanım süresine dair çatışmaları ve mağduriyetleri asgari düzeyde tutmaya çalışmaktayız. Ortalamaya kıyasla düşük ücretler ile kiralama yapıyor oluşumuz, yüzdelik çalışmıyor oluşumuz, asistanlık-SMS işlemlerini ücretsiz yapıyor oluşumuz ve hafif yaptırımlarımız ile iyi niyetimizi ve meslek içi dayanışma anlayışımızı gösterebildiğimize inanıyor ve inanmak istiyoruz.

Fakat özellikle son zamanlarda odaların temiz bırakılması, galoş giyilmesi ve oda kullanım süresine sadık kalınması noktalarında üzülerek sorun yaşadığımızı belirtmemiz gerekiyor. Tüm bu sorunların kötü niyetli olmadığına samimiyetle inanmakla beraber, kurum içi düzenlemelerin sağlanabilmesi, seansların çakışmaması ve uzmanlarımızın mağdur olmaması adına ofisimizin temel kurallarından birini tekrardan siz değerli meslektaşlarımıza hatırlatmak istedik.

Eğitim salonu harici bütün odalarımızın kullanım süresi 55 dakikadır. Bu 55 dakikalık süre sizlerin odaya girmesi, hazırlanması, psikoterapi seansının bütünü ve odadan ayrılma sürenizin tamamını içermektedir. Ortalama bir psikoterapi seansının 45-50 dakika olduğunu göz önüne alırsak geriye kalan 5-10 dakikanın sizlerin toparlanması için yeterli olacağını umut ediyoruz. Geri kalan 5 dakikanın odanın havalandırılması, sonraki uzmanın yerleşmesi, çöplerin çıkarılması için ne kadar elzem olabileceğini inanıyoruz ki kabul edeceksinizdir. 55 dakikayı geçtiğiniz takdirde mevcut oda ücretinin 1/3’ü kadar (225 lira için 75 lira) ek ödeme yapmanız gerekmektedir. Tam saati geçtiğiniz takdirde ise (Örnek: 17:55 yerine 18:00’da çıkış yaptınız) mevcut oda ücretinin 1/2’si kadar (225 lira için 115 lira) ek ödeme yapmanız gerekmektedir. Bu kuralımız sizden sonra oda müsait olsa bile geçerlidir. Danışanınızın geç gelmesi, sizin ofise geç gelmeniz gibi durumlarda ofiste mevcut olan arkadaşlarımıza bu konuyu danışabilirseniz sizi doğru bir şekilde yönlendireceklerdir.

Oda kullanım politikamızın “daha fazla para kazanmak” değil “kurum içi disiplin sağlamak adına” olduğunu anlayacağınıza inanıyor ve bu politikayı uygulamak zorunda kalmayacağımızı ümit ediyoruz. Şimdiden anlayışınız için teşekkür eder, iyi çalışmalar dileriz.

Start typing and press Enter to search